beep&park

Asystent parkowania Beep & Park przeznaczony jest do samochodów, w których czujniki mogą być zamontowane w zderzaku 45-65 cm nad ziemią.

Spełnione muszą być następujące warunki:
brak ochronnej belki metalowej na zderzaku (lub brak metalowego zderzaka), odległość pomiędzy czujnikami nie większa niż 45cm, kąt nachylenia zderzaka nie więcej niż 5°.

beep&park

długość pojazdu nie może być większa niż 5m (zestawy 632000, 632001, 632002,632003,632004,632005). Do pojazdów dłuższych niż 5m rekomendowany jest zestaw nr 632015.

W zależności od konfiguracji, asystent parkowania wykrywa przeszkody znajdujące się za pojazdem lub/i przed pojazdem, pozwala na uniknięcie uszkodzenia samochodu podczas manewru parkowania.

Kompletny system składający się z 4 lub 8 ultradźwiękowych czujników z systemem mocowania w zderzaku, wyświetlaczem (opcja), wiązkami i modułem sterującym. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne do montażu akcesoria - opaski zaciskowe, szybkozłączki, wkręty, wiertło z otwornicą o rozmiarze odpowiednim do średnicy czujników oraz instrukcję z dokładnymi rysunkami ukazującymi sposób montażu.

We wszystkich zestawach czujniki są w kolorze czarnym matowym. Uzupełnieniem gamy są części zamienne - wyświetlacze oraz czujniki. Czujniki dostępne są w kolorach czarnym matowym lub błyszczącym, srebrnym, szarym lub białym.

Zestaw z czujnikami tylnymi uaktywnia sią po załączeniu biegu wstecznego. W przypadku zestawu z czujnikami przednimi, system uaktywnia się na 30 sekund po uruchomieniu silnika, lub po załączeniu biegu wstecznego. Dźwięk “beep” informuje o uaktywnieniu się czujników. System informuje dźwiękiem “beep” o przeszkodach znajdujących się z tyłu/przodu pojazdu jeżeli są w odległości mniejszej niż 1,5m. Częstotliwość dźwięku wzrasta wraz z malejącą odległością do przeszkody. Jeżeli odległość jest mniejsza niż 30 cm sygnał staje się ciągły. W zestawach z wyświetlaczem dodatkowo pokazywana jest odległość od przeszkody oraz jej lokalizacja (przód/tył, prawa/lewa strona). W przypadku uszkodzenia lub niewłaściwego podłączenia czujników kierowca jest powiadamiany poprzez wyświetlacz lub sygnał dźwiękowy o jego lokalizacji.

tel. (48) 22 728 25 02
ul Miejska 10
05-802 Pruszków
copyright © 2009-2011 DACAR
www