speedvisio

Speed Visio wyświetla prędkość na szybie przedniej na wysokości linii wzroku kierowcy i wysyła sygnał alarmowy w przypadku przekroczenia przez samochód zaprogramowanej prędkości.

Za każdym razem przy sprawdzaniu prędkości samochodu, odrywamy oczy od drogi na kilka sekund. Jeżeli, podczas tych kilku sekund, na drodze pojazdu pojawi się jakiś obiekt (samochód, pieszy, zwierzę), nasz czas reakcji jest zredukowany, co może być bardzo niebezpieczne, szczególnie przy dużych prędkościach.

Kilka sekund nieuwagi czasami wystarcza, aby niechcący zjechać z drogi. System pomaga również w utrzymaniu się w limicie prędkości powiadamiając za każdym razem, kiedy zostanie przekroczona uprzednio zaprogramowana prędkość.

speedvisio

Prędkość pojazdu jest przekazywana przez elektroniczną jednostkę kontroli na ekran umieszczony na desce rozdzielczej.
Ekran wyświetla prędkość na owalną folię umieszczoną na przedniej szybie na poziomie linii wzroku kierowcy.
Odczyt z prędkościomierza i wyświetlana szybkość sś synchronizowane kiedy pojazd jest na postoju.
Prędkość można odczytać nawet kiedy jest jasno, ponieważ jasność diody LED jest dostosowywana do poziomu światła w otoczeniu.
Przejrzysty wyświetlacz cyfrowy można szybko odczytać.
Kierowca może ustawić limit prędkości na daną podróż. Ostrzeżenie wizualne i/lub dźwiękowe informuje kierowcę zawsze kiedy przekroczy ustawioną uprzednio prędkość.
Można ustawić pięć różnych poziomów prędkości. Te poziomy prędkości mogą być wybrane kiedy samochód jest na postoju lub w ruchu. Obecna prędkść może być również zapamiętana jako ograniczeni prędkości. Alarm dźwiękowy może zostać wyłączony.

ograniczenia montażu:

speedvisio

tel. (48) 22 728 25 02
ul Miejska 10
05-802 Pruszków
copyright © 2009-2011 DACAR
www